• Kategoriler
   Kriterlerinize uyan bir kategori bulunamadı.
   • Markalar
    Kriterlerinize uyan üretici bulunamadı.
   • Ürünler
    Kriterlerinize uyan ürün bulunamadı.
     • Blog
      Kriterlerinize uyan blog yazısı bulunamadı.
     Favorilerim
     Sepetim

     İptal İade Koşulları

     SİPARİŞİMİ NASIL İPTAL EDEBİLİRİM?

     İptal talepleriniz için 0 216 755 15 15 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi arayabilirsiniz. Müşteri Hizmetleri yetkililerimiz, siparişinizin henüz kargoya verilmemiş olması durumunda, sizin için satışı gerçekleştiren firmalar ile iletişime geçecektir.

     PAKETİ YIPRANMIŞ, EZİLMİŞ ÜRÜN TESLİM EDİLDİ. NASIL İADE EDEBİLİRİM?

     Paketi yıpranmış, ezilmiş, son kullanma tarihi geçmiş ürünleri iade etmek için 0216 755 15 15 no’lu Müşteri Hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz. Müşteri hizmetlerimiz aracılığıyla bize ilettiğiniz talebinize göre ürün/ürünlerin iade ya da değişim talebi görüşülmek üzere Satıcı ile iletişime geçilmektedir. Ürünlerin kargoda zarar görme ihtimaline karşılık ürün teslim aldığınıza dair fişi imzaladığınızda fişte yer alan ‘’Ürünü eksiksiz, hasarsız teslim aldım‘’ beyanını da kabul etmiş oluyorsunuz. Fişi imzalamadan önce kargonuzu açıp kontrol etme hakkına sahipsiniz. Kargo görevlisi hasarlı ürünü teslim almadan ayrılırsa, bulunduğu şube ile iletişime geçerek durumu izah edip görevliyi şikayet edebilirsiniz. Kargoyu teslim aldıktan sonra hasarı fark ederseniz söz konusu durum daha sıkıntılı bir hal alabilir. Böyle bir durum ile karşılaşırsanız zaman kaybetmeden kargo şubesini arayarak hasar tespit tutanağı konusunda yardımcı olmalarını rica edebilirsiniz.

     İADE ETTİĞİM ÜRÜNÜN GERİ ÖDEMESİ NE ZAMAN YAPILACAK?

     İade talebiniz onaylandıktan sonra; siparişlerin ücret iadesi kredi kartınıza/yemek kartınıza yapılmaktadır. Ödemenizin kartınıza yansıması bankaların işlem sürelerine göre farklılık gösterebilir. Ödediğiniz tutar bankanıza bağlı olarak, maksimum 14 iş günü içinde kartınıza iade edilecektir. Bu süreç tamamen bankanıza bağlıdır ve Sitemiz’in bankanıza müdahale etme hakkı yoktur.

     CAYMA HAKKI NEDİR?

     6502 sayılı Tüketicinin Korunması hakkındaki Kanun ve Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik gereğince, alıcıların (müşterilerin), teslimat tarihinden itibaren 14 gün içinde cayma haklarını kullanarak sebep göstermeden ve “kargo ücreti ödemeden” ürünleri iade etme hakları vardır. Yönetmeliği her kurumun uygulaması gerekmektedir.

     CAYMA HAKKININ GEÇERLİ OLMADIĞI ÜRÜNLER NELERDİR?

     Teslim edilmesinin ardından ambalajı açıldığı takdirde iade edilmesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayan ürünler, teslim edildikten sonra başka ürünlerle karışan ve doğası gereği ayrıştırılması mümkün olmayan ürünler ile çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler Cayma Hakkı kapsamı dışındadır.

      

     back to top