• Kategoriler
   Kriterlerinize uyan bir kategori bulunamadı.
   • Markalar
    Kriterlerinize uyan üretici bulunamadı.
   • Ürünler
    Kriterlerinize uyan ürün bulunamadı.
     • Blog
      Kriterlerinize uyan blog yazısı bulunamadı.
     Favorilerim
     Sepetim

     İşlem Rehberi

      

     ÜYE OLMA ADIMLARI

     Sitemize üye olmak için sitemizin sağ üst köşesinde bulunan ‘Üye Girişi/Yeni Üye” seçeneğini tıklayın. Üye Ol formunda Ad, Soyad, e-posta, Telefon, Şifre ve Şifre Onayla bilgilerini eksiksiz doldurun.

     Yasal metinleri okuduktan sonra, “Kullanıcı Üyelik Sözleşmesini okudum ve kabul ediyorum.” ve “KVK Aydınlatma Metni okudum ve kabul ediyorum” kutucuklarını işaretleyip “Üye Ol” butonuna tıklayarak üye olabilirsiniz.

     Eğer kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız, “Ticari Elektronik İleti gönderilmesi için onay veriyorum.” başlıklı kutucuğu işaretleyebilirsiniz.

     Ana sayfamızdan sağ üst köşede yer “HESABIM” bölümünün üzerine geldiğinizde açılan penceredeki Siparişlerim linkini kullanarak vermiş olduğunuz siparişlerin; sipariş numarasını, sipariş tarihini ve sipariş toplamını görüntüleyebilirsiniz. “Sipariş Detayları” butonuna tıkladığınızda açılan sayfada ise ürün ve gönderim bilgileri detaylarına ulaşabilirsiniz.

     Adreslerim linkini kullanarak kayıtlı adreslerinize yenilerini ekleyebilir, mevcut adreslerinizi silebilir veya güncelleyebilirsiniz.

     Üyelik Bilgilerim linkini kullanarak üyelik bilgilerinizi güncelleyebilir, “Şifremi Değiştir” linki ile de şifrenizi değiştirebilirsiniz.

     ÜYE GİRİŞİ ADIMLARI

     Sitemizde bulunan sağ üst köşedeki ‘Üye Girişi/Yeni Üye” seçeneğini tıkladığınızda açılan sayfasındaki “Üye Girişi” başlığının altında bulunan alanlara, üyeliğinizi oluştururken kullandığınız e-posta adresinizi ve belirlediğiniz şifrenizi girmeniz beklenmektedir.

     Eğer şifrenizi unuttuysanız “Şifremi Unuttum” linkine tıklayarak açılan sayfadaki e-posta alanına üyeliğinizi oluştururken kullandığınız e-posta adresinizi ve güvenlik amacı ile oluşturulan görseldeki karakterleri girmeniz gerekmektedir. Yeni şifre belirlemek için tarafınıza bir e-posta iletisi gönderilecektir. Gönderilen iletideki linke tıklayarak, yönlendirilen sayfadaki “Yeni Şifre” alanlarını doldurup, onayladığınızda yeni şifrenizi oluşturmuş olursunuz.

     ÜRÜN SATIN ALMA ADIMLARI

     Sitemize girip Ana sayfa üzerinden alışverişe başlayabilirsiniz.

     Alışveriş yaparken seçtiğiniz ürünleri “Sepete Ekle” butonu ile ekleyebilirsiniz. Sepete ürün ekledikçe açılan Sepetim menüsünden “Sepete Git” butonu ile sepetinize ulaşabilirsiniz.

     “Sepetim” sayfasında adet kısmından ürününüzün adetini/miktarını değiştirebilir, ürününüzün KDV dahil toplam tutarını görebilir veya sepetinizden ürünleri silebilirsiniz.

     Mevcut bir hesabınız varsa “Giriş ve Ödeme” butonuna tıklayıp, “Üye Girişi Adımları” bölümündeki talimatlar doğrultusunda sisteme giriş yapabilirsiniz. Üyeliğiniz olmadığı taktirde “Üye Ol” butonuna tıklayıp yeni bir üyelik oluşturabilir veya “Misafir Olarak Ödeme” butonuna tıklayarak bir üyelik oluşturmadan ödemenize devam edebilirsiniz. Bu adımlardaki işlemlerinizi tamamladıktan sonra “Alışverişi Tamamla” sayfasına yönlendirilirsiniz. Üye olmadan verilen her sipariş için e-posta adresinize bir sipariş linki gönderilir.

     “Alışverişi Tamamla” sayfasındaki “Fatura” ve “Teslimat” Adreslerinizi seçebilirsiniz. Eğer tanımlı adresiniz yoksa “Yeni Adres” seçeneğinden adreslerinizi oluşturabilirsiniz. Fatura Adresi ve Teslimat adresiniz aynı olacaksa “Aynı adrese gönder” seçeneğini işaretleyebilirsiniz.

     Teslimat adresi ve fatura adresi bilgilerinizi girdikten sonra Gönderim Yöntemini göreceksiniz. “Devam Et” butonuna tıklayarak kullanmak istediğiniz kredi kartının bilgilerini girebilirsiniz. “Devam Et” butonuna tıklayarak siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

     TESLİMAT

     Sitemizde ödeme alındıktan sonra, ilgili satıcı/satıcılar ürünü/ürünleri kargolar ve sisteme kargo bilgilerini girer. Kargo bilgileri, e-posta adresinize gönderilir. Ayrıca “Siparişlerim” bölümünden de siparişinizin kargo takip numarasına ulaşabilirsiniz. Verilen kargo firmasının sitesinden kargo takip numaranız ile siparişinizi takip edebilirsiniz.

     BİLGİLENDİRME / SÖZLEŞMELERİN SAKLANMASI

     İşleminiz tamamlanmadan önce bilginize sunulacak Mesafeli Satış Sözleşmesi’ni satış tamamlandıktan sonra sistemdeki elektronik posta adresinize göndereceğiz ve üç yıl süreyle sizin için saklayacağız.

     Sitemizde yer alan uygulama ve hizmetlerden faydalanabilmeniz ve söz konusu hizmetlerin ifası için kişisel verileriniz KVKK Politikamızda belirttiğimiz yollarla toplanmakta ve KVKK Politikamızda düzenlenen hususlara uygun olarak işlenmekte ve Satıcı ve/veya 3. Kişilere aktarılabilmektedir.

     Uyuşmazlık hâlinde yetkili makamlar haricinde ayrıca arabuluculuk alternatif uyuşmazlık çözüm yoluna başvurabilirsiniz. Alternatif uyuşmazlık çözüm yollarının daha hızlı, daha ekonomik ve daha etkin olduğu bilinmektedir. Bu çözüm yollarına başvurmak, hukuki çözüm yollarına başvurma hakkınızı ortadan kaldırmayacaktır.

      

     back to top