• Kategoriler
   Kriterlerinize uyan bir kategori bulunamadı.
   • Markalar
    Kriterlerinize uyan üretici bulunamadı.
   • Ürünler
    Kriterlerinize uyan ürün bulunamadı.
     • Blog
      Kriterlerinize uyan blog yazısı bulunamadı.
     Favorilerim
     Sepetim

     KVKK Başvuru Formu

     KVKK BAŞVURU FORMU

     Başvuru Sahibi, işbu Başvuru Formu ve nüfus cüzdanı ile birlikte şahsen başvuru ile veya noter yoluyla Şirketimiz’in “Fatih Sultan Mehmet Mah. Poligon Cad. No: 8 C İç Kapı No:93 34771 Ümraniye/ İstanbul”  adresine iletmek suretiyle 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamındaki talep ve başvurularını yapabilecektir.

     1. Başvuru Sahibi İletişim Bilgileri

     Ad- Soyad:

     T.C. Kimlik No:

     Telefon:

     E-posta:

     Adres:

     1. Şirketimiz ile olan ilişkinizi belirtiniz. (Kullanıcı, Üye, Hizmet Sağlayıcı(lar) tarafından satışa sunulan hizmetlerin Alıcı’sı, satın alınan hizmetten faydalanan kişi, eski çalışan, iş başvurusu v.b.)

     …………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………… ………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

     • Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Kapsamındaki Talepleriniz

     ……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………… ………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

     Başvurunuz yanıtı aşağıda paylaştığınız bilgileriniz vasıtasıyla gönderilecektir.

     • Telefon:
     • E-posta:

     Başvuru Sahibi işbu başvuru formunu, doğru ve eksiksiz şekilde dolduracağını kabul, beyan ve taahhüt eder. Kişisel verilerinizin güvenliğinin sağlanması amacıyla, kimlik tespiti için Şirketimiz ek bilgi ve belge (Nüfus cüzdanı veya sürücü belgesi sureti vb.) talep etme hakkını saklı tutar. Başvuru sahibince verilen bilgilerin doğru ve güncel olmaması ya da yetkisiz başvuru yapılması halinde, söz konusu yanlış/eksik bilgi ya da yetkisiz başvuru kaynaklı zararlardan ve taleplerden dolayı Şirketimiz sorumlu tutulmayacaktır.  

     Veri sahiplerinin talepleri kural olarak ücretsiz sonuçlandırılacak olmakla birlikte, talebin cevaplandırılmasının ayrıca bir maliyeti gerektirmesi hâlinde, ilgili mevzuat çerçevesinde belirlenen tutarlarda ücret talep edilebilecektir.

     Başvuru Sahibi Ad- Soyad:

     İMZA:

      

     back to top